Jak to działa?

 

 

Aby pomóc, na naszej stronie macie do wyboru 3 proste sposoby. Bez zbędnego logowania się i tworzenia profili!

 

1. Możecie dokarmić konkretnego pupila.

 

Do Waszej dyspozycji jest wyszukiwarka, która w bardzo szerokim zakresie ułatwi Wam znalezienie pieska lub kotka szukającego wsparcia. Gdy znajdziecie tego odpowiedniego, to kliknięciem wchodzicie na jego kartę. Pod danymi zwierzaka znajdziecie wielkość paczki z karmą i jej cenę, za jaką możecie nabyć wybraną paczkę. Do Was należy też decyzja, czy nakarmicie swojego wybrańca jednorazowo, czy chcecie, aby taka paczka była wysyłana do niego co miesiąc, bez potrzeby ponownego wchodzenia na naszą stronę. Co więcej, ci, którzy będą chcieli nakarmić więcej niż jednego zwierzaka, również będą mieli taką możliwość.

 

To wszystko, co musicie zrobić- my zajmiemy się wysyłką Waszej paczki do schroniska, a na paczce będzie wyraźna informacja, dla którego futrzaka przeznaczona jest karma.

 

Wysyłkę karmy wykonujemy zbiorczo w określonych przedziałach czasu. Informację o fakcie wysyłki potwierdzimy oczywiście mailem.

 

2. Jeśli możecie pozwolić sobie na adopcję zwierzaczka.

 

Na wspomnianej powyżej karcie zwierzaka znajduje się również przycisk „Zgłoś chęć adopcji”. Po jego naciśnięciu wyświetli się Wam kontakt do osoby bezpośrednio odpowiedzialnej za adopcję. Osoba ta kompetentnie opowie o charakterze, stanie zdrowia oraz historii zwierzęcia. Będzie w stanie przedstawić dokładnie obowiązujące w danym schronisku procedury związane z adopcją.

 

3. Jeśli nie możecie się zdecydować, któremu pupilowi pomóc, a bardzo chcecie.

 

To Wasza wpłata zostanie przekazana na karmę dla zwierzątek, które cieszą się najmniejszym powodzeniem wśród naszych użytkowników.

 

Są dwa miejsca, w których możecie wpłacić środki. Pierwsze, to baner, który pokazuje się na samym dole strony zaraz po jej otwarciu. Jeśli zamknęliście baner, to drugi link do takiej wpłaty znajduje się na głównej stronie, pod zdjęciami przykładowych pupili.

 

 

Proste… prawda?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Zapisz się do newslettera
i otrzymuj informację o naszych podopiecznych

Facebook